Naši partneři

Easy Homes

Easy Homes

Webové stránky: https://easyhomes.cz/

Naše firma Easy Homes Solutions s. r. o. se zabývá již od roku 2013 výstavbou kvalitních dřevostaveb. Pro klienty se zájmem o menší stavby nabízíme modulové dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto malometrážní stavby naleznou uplatnění nejen pro bydlení či rekreaci, ale také v podnikatelském sektoru jako kanceláře, studia, kadeřnictví atd. Ceny modulových dřevostaveb začínají již na 865.000,- Kč s DPH. Pro zájemce o větší rodinné domy, máme v nabídce dostatek bungalovů i patrových staveb. Pro ty, kteří by si i přesto z nabídky typových domů nevybrali, nabízíme individuální řešení jejich vysněných domů.

Disponujeme i vlastní projekční a realitní kanceláří a na přání tedy zařídíme vše od prodeje současné nemovitosti, nalezení pozemku, projektu, vyřízení povolení stavby a samotné výstavby.

 

STAV group s.r.o.

Webové stránky: https://www.stavgroup.cz 

Jsme specialisté na zateplování!

Náš tým má přes 10 let zkušeností a skládá se ze specialistů na jednotlivé části zakázky -  od návrhu projektu, projektového řízení, dotační záležitosti až po samotnou realizaci. Vše vyřešíme za vás  - zateplení domu včetně žádosti o dotaci a veškeré administrativy s ní spojené.

Zajistíme, aby váš domov byl moderní, funkční a příjemný prostor pro vás a vaši rodinu. Náš zkušený tým se postará o každý krok rekonstrukce a přizpůsobí ji vašim individuálním potřebám a přáním. Výměna oken nebo zateplení střechy, stropu, či celého domu bude s námi hračka.