Prodej, Tiny house, 19 m², Vrhaveč, okr. Klatovy

Vrhaveč 0636
Cena objektu
690 500 včetně provize
Kontakt makléře
Pavel Kučerák
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji plně vybavený mobilní Tiny house. Jedná se o dřevěný Tiny house o vnějších rozměrech 2,5 x 6 metrů, který je dostatečně mobilní na to, abyste jej v případě potřeby převezli jinam. Tento Tiny house je ideální pro přístavbu letní terasy o šířce 1,6 metru a disponuje celkovou zastavěnou plochou do 25 metrů čtverečních, což jej činí ideální volbou bez nutnosti stavebního řízení.

Díky své netradiční konstrukci s nízko položeným vstupem je tento mobilní domek vhodný zejména pro rodiny s dětmi či seniory, kteří mají problémy se schody. Je možné doplnit mírnou rampu na terasu či přímo do Tiny. Horní ložnici nemusíte nutně využívat, neboť spodní prostor nabízí dostatek místa pro pohovku či jiný účel.

Koupelna je vybavena 50 litrovým bojlerem, sprchovým koutem s umyvadlem a toaletou. Nad koupelnou se nachází ložnice s pohodlným dvoulůžkem a možností přistýlky pro dítě. V kuchyni najdete elektrický dvouvařič, dřez s odkapávačem a dostatek prostoru pro ledničku či myčku. K dispozici jsou třídílná skříňka, nika a poličky pro uskladnění všech potřebných věcí.

Mobilní domek je vybaven zásuvkami pro případné připojení infrazářiče či žebříku do koupelny, a také pro elektrický krb či přímotopný panel v hlavní místnosti. Vzhledem k malému prostoru je nejvhodnější zvolit snadno regulovatelné elektrické topení, které minimalizuje velké změny teplot. Domek je rovněž zateplen minerální vatou o tloušťce 12 cm.

Střecha mobilního domku je pokryta trapézovým plechem v antracitové barvě. Okna a dveře jsou plastová a interiér i exteriér jsou vybaveny palubkami. Stěny, podlaha i strop jsou zatepleny minerální vatou. Celkové zpracování a kvalitní nátěr dodávají tomuto mobilnímu domku skvělý vzhled.

Pro provoz mobilního domku jej stačí napojit na 380V, případně na 220V (není ideální volba, ale funguje). Je také připravena možnost připojení solárního panelu na střeše. K dispozici je přípojka vody a rozdělené odpady, kde je WC odděleno od ostatních vývodů dřezu, umyvadla a sprchy. Stačí postavit domek do roviny (např. štěrkové lože), připojit vodu, elektrický proud, odpad a můžete Tiny house plně využívat.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresKlatovy
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0636
Datum aktualizace04.06.2024
Druh objektuDřevěná
Umístění objektuSamota
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m216
Užitná plocha m219
ElektřinaElektro - 230 V
Popis objektu
KategorieOstatní
Stav objektuNovostavba
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
fname: lname:
Poloha zadaná inzerátem je obec