Prodej, stavební pozemek 3 411m², Nezdice na Šumavě

Cena pozemku
3 105 000 včetně provize
Kontakt makléře
Pavel Kučerák
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Prodej pozemku v obci Nezdice na Šumavě o celkové výměře 3 411 m². Obec leží 13 km od města Sušice, ve kterém naleznete veškerou občanskou vybavenost. Pozemek se nachází v intravilánu obce a je ho možné využít k zástavbě. Obec Nezdice je obec, která nemá územní plán a schvalovací proces podléhá MěÚ Sušice. V současné chvíli je vydán Územní souhlas k umístění vodovodní a splaškové přípojky rodinného domu. Elektřina na pozemku není, nutno vybudovat elektrorozvodnou skříň. Na okraji pozemku protéká potůček.
Nezdice na Šumavě jsou horskou vesnicí, kdy Kašperské hory jsou vzdálené cca 8 minut jízdy autem. Zde naleznete mnoho turistických tras, lyžařské středisko. V Sušici si užijete mnoho zábavy v městském bazénu, zimním stadionu, Off parku. Koná se zde mnoho kulturních akcí na Santosu. Mezi další zajímavosti v okolí patří přírodní rezervace Nebe, Amálino údolí, hrad Rabí nebo vlčí výběh v Srní.
Vidíte zde svůj nový domov, Vaši novou rekreační nemovitost? Pokud ano, kontaktujte makléře, s financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresKlatovy
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0698
Datum aktualizace29.04.2024
K dispozici od29.04.2024
Umístění objektuKlidná část obce
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Užitná plocha přízemí m23411
Datum nastěhování29.04.2024
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m23411
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška148/2007 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
lname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je obec