Prodej, byt 3+1 E3, 112 m², Plánické předměstí, Klatovy

Klatovy 0629
Cena bytu
6 400 000 včetně provize
Kontakt makléře
Pavel Kučerák
Další nabídky makléře

Popis nabídky

Prodej bytu o dispozici 3+1, který se nachází v nově vznikající oblasti za fotbalovým stadionem, ul. Maxima Gorkého. Byt má užitnou plochu 112 m² - včetně sklepu a balkónu. Bytová jednotka je ve 3. patře, je možnost si dokoupit garáž. Vyhřívání a teplá užitková voda je zajištěna plynovým kondenzačním kotlem, který je umístěn v bytě a můžete si tak řídit svoji spotřebu. PENB (průkaz energetické náročnosti) je "B", velmi úsporná.

Byty se nachází v klidném prostředí nedaleko od historického centra Klatov. V Klatovech naleznete velké množství historických památek, muzea a příjemné kavárny. Pokud jste vyznavači aktivního odpočinku, pak vás jistě potěší, že Klatovy jsou místem pro všechny milovníky cyklistických závodů. Nechybí zde ani bazén, zimní stadion a mnohá hřiště pro různé sporty.

Klatovy se nachází cca 38 km od krajského města Plzně a zároveň jsou bránou do panenské přírody Národního parku Šumava. Klatovy nabízí kompletní občanskou vybavenost. Naleznete zde několik středních a jednu vysokou školu. Nově zrekonstruovaná nemocnice poskytuje komplexní zdravotnické služby s kvalifikovaným personálem. A pokud potřebujete čas od času zavítat do krajského města Plzně, čeká vás krátká cesta po upravené dopravní tepně, která netrvá déle, než cca 40 minut. Pro své cesty můžete zvolit i autobusovou a železniční dopravu.

Dopravní dostupnost
Plánické předměstí, ač je okrajovou částí města Klatovy, zajišťuje rychlé a pohodlné spojení do centra města. Své linky zde má autobusová doprava, do vzdálenějších míst lze využít integrovanou dopravu. Příznivci zdravého pohybu mohou využít nedaleké lesní cesty pro procházky přírodou nebo cyklostezku.
Občanská vybavenost
Město Klatovy nabízí veškerou občanskou vybavenost, dostupnou pro všechny obyvatele. K dispozici je několik mateřských i základních škol, gymnázium zaměřené na výuku jazyků, pošta, městská knihovna, zdravotnická zařízení, nákupní centra i drobní podnikatelé, sportovní areály, dětská hřiště, restaurace i kavárny.
Okolí bytových domů
Z urbanistického hlediska je lokalita řešena jako soubor samostatně stojících domů soustředěných okolo nově vybudované páteřní komunikace sloužící pouze pro obsluhu nových domů. Z této komunikace budou vedeny obslužné komunikace k jednotlivým domům.
Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte makléře, s financováním vám pomohou naši finanční specialisté. Nabídka je v současné době nabízena jako předběžná předrezervace.

Parametry nabídky

Lokalita
UlicePlánická
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0629
Datum aktualizace10.04.2024
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoNe
Užitná plocha m2112
Počet podlaží objektu5
Celková podlahová plocha m2101
Počet balkónů1
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníVýtah
TelekomunikaceInternet
SítěKabelové rozvody
Topeníústřední plynové
DopravaVlak, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet sklepů1
Popis bytu
KategorieByty
Číslo podlaží v domě3
Dispozice bytu3+1
VlastnictvíOsobní
Stav bytuNovostavba
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaB - Velmi úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
fname: email:
Poloha zadaná inzerátem je ulice