Pronájem, restaurace, 646 m², Letiny, okres Plzeň-Jih

Letiny 0380
Cena nájmu
25 000 / měsíc + provize RK
Kontakt makléře
Pavel Kučerák
Další nabídky makléře

Popis nabídky

V nabídce pro Vás máme stylově zařízenou nemovitost. Restauraci s velkým sálem a pódiem, samostatným salonkem, terasou a zařízenou kuchyní.
Restaurace se nachází v turisticky velmi navštěvované obci Letiny. Restaurace je v oblibě turistů. Ve 2.NP podlaží se nachází 3 pokoje se společným sociálním zařízením, které je možné využívat jako zázemí personálu nebo pronajímat hostům restaurace. Velkou předností je sál pro 200 osob s pódiem, který je možné v polovině přepažit s možností pořádat zároveň 2 akce odděleně. Do každé z polovin je možné vstoupit samostatným vchodem. V sále je promítací plátno s projektorem, ozvučovací zařízení a sál sám o sobě má velice dobrou akustiku. Nový majitel zde může pořádat, bály, firemní akce a školení nebo zábavy.
Kapacita restaurace je 50 osob, salonku 8 osob a terasy, která navazuje na restauraci, 40 osob. Zázemí restaurace je plně vybavená profesionální kuchyně, sklady potravin, chladící box, mrazící box.
V nemovitosti je pronajat pivovar a nájemce zde vaří pivo, které je možné dodávat do restaurace. Při vstupu do restaurace se Vám naskytne pohled na prosklenou stěnu, za níž začíná proces výroby piva.
Celá nemovitost byla v roce 2014 zrekonstruována a do prostor restaurace, kuchyně, salonku a sálu byla nainstalována moderní vzduchotechnika. Je napojena na všechny inženýrské sítě.
Nájemné je stanoveno na 25.000 Kč/měsíc + energie, kauce jsou 2 nájmy a provize RK je 25.000 Kč. Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře a zarezervujte si svoji prohlídku. S financováním Vám pomůžou naši finanční specialisté.

Parametry nabídky

Lokalita
ObecLetiny
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační66
Informace o nabídce
Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky0380
Datum aktualizace24.09.2022
K dispozici od24.09.2022
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2697
Užitná plocha m2646
Plocha parcely m21054
Počet podlaží objektu2
Počet teras1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníPlot
StavbaOstatní
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
SchodyBetonové
Datum nastěhování24.09.2022
Popis objektu
Typ domuPatrový
Typ zařízeníRestaurace
Stav objektuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.

Kontaktujte nás

*
*
fullname: fname: lname: phone:
Navigovat k místu