Naši partneři

Saffron company

Saffron company

Webové stránky: http://saffronco.cz

Společně s naší realitní kanceláří Vám osvětlíme vše co potřebujete ke svobodnému, šťastnému a zajištěnému životu skrze bydlení a finance. 

Zakládáme si na tom, že jsme odborníci, ne dealeři produktů. Společně nalezneme optimální cestu ke splnění Vašich přání a snů. Komunikujeme férově a vstřícně. Obchod je pro nás záležitostí oboustranné spokojenosti. Individuální péči poskytujeme ve všech oblastech financí.

 

Easy Homes

Easy Homes

Webové stránky: https://easyhomes.cz/

Naše firma Easy Homes Solutions s. r. o. se zabývá již od roku 2013 výstavbou kvalitních dřevostaveb. Pro klienty se zájmem o menší stavby nabízíme modulové dřevostavby na bázi mobilních domů vhodné pro trvalé i rekreační bydlení. Tyto malometrážní stavby naleznou uplatnění nejen pro bydlení či rekreaci, ale také v podnikatelském sektoru jako kanceláře, studia, kadeřnictví atd. Ceny modulových dřevostaveb začínají již na 865.000,- Kč s DPH. Pro zájemce o větší rodinné domy, máme v nabídce dostatek bungalovů i patrových staveb. Pro ty, kteří by si i přesto z nabídky typových domů nevybrali, nabízíme individuální řešení jejich vysněných domů.

Disponujeme i vlastní projekční a realitní kanceláří a na přání tedy zařídíme vše od prodeje současné nemovitosti, nalezení pozemku, projektu, vyřízení povolení stavby a samotné výstavby.